خانه / قوانین استفاده از سایت

قوانین استفاده از سایت

لطفا پیش از استفاده از سایت قوانین و شرایط استفاده از سایت را مطالعه نمایید:

  1. مطالب این سایت برای استفاده پزشکی نبوده، نمی بایست از این مطالب برای شروع درمان، قطع درمان، شروع مصرف دارو، قطع مصرف دارو و یا هرکار درمانی دیگری استفاده نمود. این مطالب فقط جنبه اطلاعات عمومی دارند.
  2. استفاده از مطالب سایت نباید باعث تاخیر مراجعه شما به پزشک، بیمارستان، متخصص و یا تماس با اورژانس شود.
  3. کودکان و افردیکه نیازی ندارند، نمی بایست از مطالب مربوط به سلامت جنسی استفاده نمایند. همچنین مطالب مربوط به خانم ها (آقایان)، مربوط به خانم ها (آقایان) بوده و آقایان (خانم ها) نباید از آن استفاده نمایند. ملاک اینکه مطلبی مربوط به چه کسی و چه سنی می باشد، تشخیصی بوده و دسته بندی های درون سایت به تنهایی ملاک نیست. ممکن است مطلبی مربوط به سلامت خانم ها(آقایان) و یا سلامت جنسی در دسته بندی مربوط به آن نباشد.
  4. مجله اینترنتی نی نی بال با هدف خدمت رسانی به مسلمانان تهیه شده و هنگام استفاده از مطالب سایت و ارسال مطلب، باید به توصیه ها و دستورات اسلامی توجه نمود. اگر فکر میکنید مطالب مناسب و براساس اسلام نیست مارا در جریان قرار دهید. همچنین باتوجه به اینکه سایت حاوی مطالب جنسی مربوط به سلامتی است، اگر فکر میکنید مطلب موردنظرتان از نظر اسلامی خواندن آن برای شما مجاز نیست، اقدام به مطالعه مطلب ننمایید.
  5. مطالب این سایت عموما برگرفته از منابع معتبر پزشکی می باشد، بااینحال امکان اشتباه در مطالب وجود دارد. همچنین ممکن است در گذر زمان یافته های جدیدی، یافته های قدیمی را نقض نماید و یا در بعضی از موارد چندین نظر در یک مورد باشد. مجله اینترنتی نی نی بال تعهدی درباره تاثیر و صحت مطالب ندارد.
  6. مجله اینترنتی نی نی بال در برابر هرگونه لینک (در قسمت تبلیغات و یا در قسمت منابع) و تبلیغی که در سایت درج شده و مطالبی که سایت مقصد ارائه می دهد، هیچگونه مسئولیتی قبول نمی کند. درصورت عدم مطابقت سایت مقصد با قوانین اسلامی و یا اصول پزشکی و بهداشتی، آن سایت را ترک نمایید.
  7. مطالبی که در آن تیتری مانند همه چیز درباره فلان موضوع و یا آنچه که باید بدانید درباره فلان موضوع و هرگونه تیتر دیگری ذکر شده، لزوما بیان کننده همه چیز و یا همه آنچه که مورد نیاز است و … نبوده و صرفا یک تیتر خبری می باشد. ممکن است در یک مطلب همه اثرات جانبی، عوارض، خوبی ها، بدی ها و … ذکر نشود. امکان درج همه چیز درباره همه موارد لزوما و منطقا وجود ندارد.
  8. درصورتیکه مطلبی از سایتهای ایرانی و خارجی ذکر شود، عموما منبع عکس هم همان سایت می باشد، همچنین اگر فکر میکنید ما مطلب شما را بدون ذکر منبع ذکر کرده ایم و یا مایل به درج مطالبتان با ذکر منبع در سایت ما نیستید، مارا باخبر نمایید.

باتشکر

مدیریت مجله اینترنتی نی نی بال